O firmie

Marka Centrum Wrocław jako partner Volkswagen Group Polska istnieje we Wrocławiu od 2012 roku. Wtedy, przy al. Aleksandra Brücknera 54 otwarty został największy salon Volkswagena w Polsce. Od 7 lat oferujemy najwyższą jakość usług w obszarze sprzedaży nowych i używanych samochodów wraz z finansowaniem i ubezpieczeniami, a także serwis, dział części i profesjonalną lakiernio-blacharnie.

Od kwietnia 2019 roku tuż obok salonu Volkswagena działa Nowy Salon i Serwis ŠKODY- Centrum Wrocław. Czeski producent od lat jest w czołówce sprzedaży samochodów w Polsce, zarówno wśród klientów indywidualnych jak i flot biznesowych. Popularność ŠKODY to zasługa niezawodności, funkcjonalności, nowatorskiego wyglądu, wykorzystania nowoczesnych technologii oraz przystępnej ceny aut. Nowy salon ŠKODY we Wrocławiu to nowoczesny obiekt, który oferuję dużą wygodę wszystkim zainteresowanym kupnem nowego samochodu. Powstał on według najnowszych standardów czeskiej firmy, dzięki czemu w salonie znajdują się trzy poczekalnie i dwie strefy wydań aut. Dodatkowo, duża ilość kompetentnych pracowników gwarantuje wysoki komfort i jakość usług. Zakup nowego samochodu w takim salonie to czysta przyjemność!

Nowy Salon i Serwis ŠKODY- Centrum Wrocław to także szeroka oferta usług posprzedażowych. Doświadczeni doradcy pomogą wybrać odpowiedni model finansowania zakupu samochodu, a także, dzięki współpracy z wieloma firmami, zaoferują korzystną polisę ubezpieczeniową. W Centrum Wrocław znajduje się również nowoczesna i ekologiczna blacharnio-lakiernia oferująca każdy rodzaj usług. Serwis w salonie ŠKODY przy al. Brücknera 40-46 wyposażony jest w 21 podnośników, dzięki czemu czas przyjęcia i oczekiwania na usługę serwisową jest bardzo krótki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu Klientów, Centrum Wrocław staje się prawdziwym kompleksem motoryzacyjnym, gdzie możliwe jest porównanie wielu modeli samochodów z rodziny Volkswagena.

DANE KONTAKTOWE

CENTRUM WROCŁAW

al. Aleksandra Brücknera 40-46, 51-411 Wrocław

Tel +48 71 773 94 00, e-mail: info.skoda@centrumwroclaw.pl